Відео-спостереження в ресторанах і кафе.

Частиною системи охорони ресторанів і кафе в обов’язковому порядку вважається відео-спостереження. Основні завдання, які робить система відео-спостереження це: гарантує захищеність великому числу людей, зберігає майно ресторану, контролює робочий процес персоналу, придушення крадіжки між працівників.

Відео-спостереження дозволяє тримати під контролем роботу персоналу, дотримання правил і притримування розпорядку робочого дня. Ще можливо простежити, щоб працівники не шахраювали і не обманювали гостей. Від рівня сервісу залежить рівень вашого кафе чи ресторану. Сучасні високоякісні відео-системи дають можливість фіксувати і переглядати відео до найменших деталей, і ви можете побачити як ваш персонал обслуговує гостей. А також присутність відео-спостереження може допомогти робочому персоналу більше дисциплінуватися.

У кафе і ресторанах ви можете встановити не лише відео-нагляд, а й аудіо. Таким чином, ви можете чути і бачити те, що трапляється в залах або ж на кухні, і як персонал кухні відносяться до власних зобов’язань. Кухня — це саме ключове приміщення в ресторанах і кафе і там досить строго повинні дотримуватися всіх критеріїв її експлуатації, та процесів приготування їжі. Це безсумнівно допоможе власникам ресторану уникнути перевірок санепідемстанцій або ж штрафів. Досить часто трапляється так, що працівники кухні можуть зберігати велику чисельність товарів на приготуванні страви і подають страву в меншій вазі або ж більше нижчого якості. А зекономлені продукти забирають з собою. Це рано чи пізно пограє на репутації вашого закладу не в кращу сторону. Досить важливо підтримувати кухонні прибори в чистоті. Наприклад, так як робочі заміни змінюються, деякі співробітники можуть не повністю залишати кухню в чистоті і порядку, а з підтримкою камер відео-спостереження це можливо просто відстежити і відкоригувати роботу службовців, або ж і цілої заміни персоналу.

Ви можете працювати з архівованим відеоматеріалом і з легкістю при потребі переглядати його для вирішення неоднозначних ситуацій з покупцями, або ж між працівниками, або між працівниками і покупцями. Коли є записи з відеокамер, це досить елементарно влаштувати, і ви або ж працівники служби безпеки стануть володіти незаперечними доказами будь-яких ситуацій. В наш час системи відео- нагляду дуже допомагають зекономити ваш час.