Як секс впливає на спорт

Сексуальні стосунки в більшості випадків є неминучою частиною життя будь-якої людини незалежно від її орієнтації. Адже інстинкт продовження роду притаманний усім живим організмам на планеті. Тільки ось існує думка, ніби секс може нашкодити, якщо займатися ним дуже часто. Ця думка правдива, в разі якщо процес, імітуючий розмноження, відбувається з партнером низької якості. Якщо вам психологічно партнер не подобається або ви навіть змушуєте себе займатися з ним сексом, то, звичайно, таке може привести до маси проблем.

Психоемоційний стан впливає на синтез гормонів, які, хочемо ми того чи ні, впливають на наше життя, що згодом впливає на силові і швидкісно-силові показники. Якщо ж партнер вас влаштовує за всіма параметрами, то проблем бути не може. А регулярність і частота приносять тільки користь, адже це також кардіонавантаження – якщо робити його правильно, з потрібною кількістю підходів і повторень, а також відпочивати між сетами, то такий тренінг куди краще, ніж пиво і сімки на лавочці з товаришами по чарці.

Більш того, всього 7 хвилин сексу замінюють 10 км бігу підтюпцем, але це стосується лише чоловіків. Тобто якщо ви хочете скинути вагу, не треба над собою знущатися пробіжками вранці – займайтеся любов’ю вранці, хоча б по 3,5 хвилини. Зрозуміло, далеко не кожен може витримати і 40 секунд, але це тільки перший підхід, далі з кожним підходом час збільшується і худнути можна годинами, головне, щоб партнерові було комфортно.

Якщо ви на масонаборі, то краще взяти більш пасивну позицію – у випадку з чоловіками традиційної орієнтації досить попросити дівчину, щоб та відчула себе наїзницею або знайти інші альтернативні варіанти для насолоди. Головне – знати міру: це просте фізичне навантаження, яке, як і тренування, може привести до перетренованості, на тлі якої можна захворіти або піймати апатію (фізичну).

Частота подібного роду тренувань залежить від віку, але в середньому три рази на добу – не менше. Якщо ж ви на наборі маси, то не більше одного разу на добу. Після сорока років частоту і регулярність необхідно знизити до трьох разів на тиждень. В іншому випадку можуть бути проблеми з серцем або іншими життєво важливими органам.

Успіхів дорогі друзі, любіть один одного кожен день і пам’ятайте про захист, якщо партнер новий!

Джерело: http://seowitkom.ru/blog/zvidki_otrimujut_bilok_sportsmeni_vegetarianci/2018-03-09-1933